Hakkımızda

Hakkımızda


Gaziantep Ak Karot İnşaat

Ak Karot İnşaat olarak güçlü bir alt yapıya sahibiz. Uzun yılların verdiği tecrübelerimiz ile müşterilerimizin güven ve sadakatini kazandık ve hızla sektörde aranan markalar arasındaki yerimizi aldık.

İşinde uzman bir ekip ile size daha hızlı çözümler üretme yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.Sektörümüzle ilgili teknoliyi ve bu anlamda dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
Müşterilerimize verdiğimiz teknik destekte 'zamanında ve hızlı çözüm üretmek'başlıca hedefimizdir; dolayısıyla misyonumuz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve daha da önemlisi bu memnuniyetin 'DEVAMLI' olmasıdır.

Verdiğimiz Hizmetler: Beton Delme, Beton Kesme, Beton Kırma, Karot Beton Delme, Hidrolik Beton Kesme, Elektrikli Yer Kesme, Elmas Tel ile Beton Kesme, Derz Kesme, Isı Yalıtımı -Mantolama uygulamaları, temel hafriyat kazımı, perde kesim, tabliye kesim kırımları, tabla kesim kırım, merdiven boşluğu kesimi, raylı makine beton kesimi, vinç ile bina yıkımı, halatlı elmas boncuklu makine ile beton kesimi, prefabrik perde beton kesimi, kazı, beton direk kesimi, beton delme delik açma karot işleri, hafriyat işleri, silo yıkım.

Aynı zamanda beton delme, beton kesme ve beton kırma, karot beton delme, hidrolik beton kesme, elektrikli yer kesme, elmas tel ile beton kesme, derz kesme, ısı yalıtımı - mantolama işlemlerini gerçekleştirecek kaliteli makinelerimiz ve ekipmanlarımız ile de hizmetinizdeyiz.

Çalışma Prensiplerimiz

Güvenilir Ürünler.

Kaliteli Ürünleri Uygun Fiyata Sunmak.

Sözünde Durmak.

Temiz İşcilik.

Zamanında Teslimat.

Sizin için en iyi hizmet ve desteği sağlamaya devam edeceğiz.....

Misyonumuz

Kaliteden ödün vermeden çalışarak,  %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.

Verimli çalışan, maliyetleri asgari düzeye indirerek hizmet sunan bir firma olarak yola devam etmek.

Dinamik bir ekip ile yenilikçi olmaya devam etmek.

Vizyonumuz

Genç , dinamik ve profesyonel kadromuz ile sizin çözüm ortağınız olarak ülkenin her bölgesinde

(7/24) kesintisiz hizmet vermek.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Bu alandaki hassasiyetimizi gösteren kriterlerimiz :Personellerimiz bizim için kıymetli ve değerlidir anlayışı ile AK Karot İnşaat olarak iş güvenliğine çok önem vermekteyiz.

  1. Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye indirgemeye çalşıyoruz.
  2. İş güvenliği uygulamaları ile ilgili sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapmaya özen gösteriyoruz.
  3. Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler almalarını sağlıyoruz.
  4. İş sağlığı ve güvenliği mevzuatlarına ve ilgili yasalara göre hareket etmeye azami hassasiyet gösteriyoruz.
  5. İşletme sınırlarımız içerisinde, tedarikçi ve taşeronlarımızı da yukarıdaki esaslar çerçevesinde yönlendirmeyi beyan ve taahhüt ediyoruz.
telefon whatsapp mail