Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik Beton Kesme


Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik kesme makineler, demir donatılı ve donatısız betonlarda hasar ve tahribat olmadan, yatay, dikey şekillerde, 45º, 90º, 180º lik açılarla 50 cm kalınlığa kadar çalışabilen hidrolik veya elektrikli beton kesme makinesidir.

Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez.

Uygulama esnasında vibrasyon olmadığından geriye kalan betonarmede çatlaklar oluşmamakla birlikte, klasik yöntemlerle karşılaştırılmayacak kadar hızlı ve sessiz bir yöntemdir...Döşeme, kolon, kiriş, kapı, pencere, parapet perde asansör boşlukları gibi betonarme yapılar üzerinde uygulanmaktadır.

Bizler Ak Karot ekibi olarak bu konuda profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki yeri beton kesme makinesi ile düzgün bir şekilde keserek, kırma veya vinç yardımı ile naklini yapıyoruz.

Kaliteli iş, zamanında hizmet ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutan Ak Karot, kendini geliştiren bir kalite anlayışı ile ilerlemeye devam etmktedir. Özellikle konut projeleri, hastaneler, fabrikalar,  sağlık kompleksleri, oteller, plazalar ve alışveriş merkezlerinin ihtiyaç duyduğu her türlü karot ile beton kesme, hidrolik raylı kesme, duvar ve zemin kesme, filiz ekme, ankraj, derzle beton kesme, elektrikli kompresör, beton kırma işlemlerini kusursuz ve hasarsız gerçekleştiriyoruz.

Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik Beton Kesme

telefon whatsapp mail